© 2014 millmack. Všechna práva vyhrazena
kontakt kontakt
Originální fingerboardy pro každého.
Proč ,,prkno” Millmack
Naše fingerboardy nabízíme v nejoblíbenější šíři 33mm. Naše prkna jsou unikátní, protože jsou sedmivrstvá (jako klasický originální skateboard) v síle do 2,6mm. Každý fingerboard je zpracován ručně a s maximální pečlivostí. Nově máme prkno ve speciální edici 34mm. Tato šíře vznikla na přání některých zákazníků.
Proč PRIME Trucks PRO
PRIME Trucks PRO jsou nové profesionální trucky. V kombinaci s prknem Millmack a kolečky BOLD Mill PRO získáváte profesionální fingerboard světových parametrů.
Jak objednat
Profesionální fingerboardy z kanadského javoru.
FINGERBOARDS
Video
Fingerboardy a příslušenství nabízíme pomocí e-mailové objednávky, kde může každý vyslovit své požadavky. Stačí napsat na adresu: millmack@email.cz Nebo můžete nově kliknout na tlačítko OBJEDNAT a vyplnit objednávku.
Proč Kolečka BOLD Mill PRO
Montáž na přání ZDARMA
Jelikož jsou doplňky (trucky, kolečka atd.) velmi malé a ne každý zvládne montáž kompletu sám. Nábízíme montáž celého kompletu ZDARMA. Stačí tento požadavek připsat k Vaší objednávce.
Profi fingerboardová kolečka Bold wheels s krytými keramickými ložisky pro ještě lepší jízdu.Tyto kolečka si určitě koupí každý, kdo si chce maximálně užívat jízdu a triky na fingerboardu. Pasují na všechny dostupné trucky na trhu.