fingerboards
Kdo jsme
Zabýváme se výrobou profesionálních fingerboardových prken, které vyrábíme ručně v malých seriích. Používáme tu nejkvalitnější dýhu z kanadského javoru. Lisování ,,prkna”provádíme na speciálním lisu, který má parametry převzaté z originálních skateboardových lisů světových značek. Naše ,,prkna” si prohlédněte pod záložkou ,,fingerboards”, kde se dozvíte, jak si vybraný model objednat. Pod záložkou ,,příslušenství” jsou další potřebné doplňky pro fingerboarding.
příslušenství
Naše ,,prkna”
© 2014 millmack. Všechna práva vyhrazena
Fingerboardy ostatních profi výrobců se vyrábí standartně z pěti vrstev dýhy a výsledná síla ,,prkna” je caa 2,6mm. Naše prkna jsou unikátní, ptotože jsou sedmivrstvá (jako klasický originální skateboard) v síle do 2,6mm. Všechna ,,prkna” mají atraktivní design a jsou lakovaná speciálním lakem.
úvod
Fingerboard je zmenšenina skateboardu, který se ovládá dvěma prsty ruky. Jezdí se přes speciální překážky, které jsou zmenšeninou klasických skateboardových ramp. Dělají se na něm různé triky, z nichž základním je „Ollie“, výskok do vzduchu, ze kterého vychází většina dalších triků (např. kickflip, 360 flip atd). Drtivá většina triků je převzata z klasického skateboardingu.
Co je fingerboard
Video
millmack fingerboards
kontakt
Originální fingerboardy pro každého.
další
Profesionální fingerboardy z kanadského javoru.
FINGERBOARDS
úvod