Kdo jsme
Zabýváme se výrobou profesionálních fingerboardových prken, které vyrábíme ručně v malých seriích. Používáme tu nejkvalitnější dýhu z kanadského javoru. Lisování ,,prkna”provádíme na speciálním lisu, který má parametry převzaté z originálních skateboardových lisů světových značek. Naše ,,prkna” si prohlédněte pod záložkou ,,fingerboards”, kde se dozvíte, jak si vybraný model objednat. Pod záložkou ,,příslušenství” jsou další potřebné doplňky pro fingerboarding.
Millmack ,,prkna”
© 2014 millmack. Všechna práva vyhrazena
Fingerboardy ostatních profi výrobců se vyrábí standartně z pěti vrstev dýhy a výsledná síla ,,prkna” je caa 2,6mm. Prkna Millmack jsou unikátní, ptotože jsou sedmivrstvá (jako klasický originální skateboard) v síle do 2,6mm. Všechna ,,prkna” mají atraktivní design a jsou lakovaná speciálním lakem.
Fingerboard je zmenšenina skateboardu, který se ovládá dvěma prsty ruky. Jezdí se přes speciální překážky, které jsou zmenšeninou klasických skateboardových ramp. Dělají se na něm různé triky, z nichž základním je „Ollie“, výskok do vzduchu, ze kterého vychází většina dalších triků (např. kickflip, 360 flip atd). Drtivá většina triků je převzata z klasického skateboardingu.
Co je fingerboard
Video
kontakt kontakt
Originální fingerboardy pro každého.
Profesionální fingerboardy z kanadského javoru.
FINGERBOARDS
PRIME Trucks PRO
Profesionání trucky, které bude chtít každý. Prime trucks jsou dokonale přesné a mají speciální matičky, které se samovolně nepovolují. Jsou určené pro profi fingerboarding, ale pro svoji cenu si je může dovolit každý.